AASURA Sp. z o.o.

Company & Private Finance

 

Szybkie i proste finansowanie faktur on-line dla przedsiębiorstw

Wykup pojedynczych faktur, mikrofaktoring z wysokim limitem wykupu faktur, finansowanie zakupów on-line to nowoczesne narzędzia dla segmentu SME dla poprawy płynności i ułatwienia finansowania twojej firmy. Wszystko szybko, bezpiecznie i bez zbędnych formalności. 

 

Doradztwo w zakresie PPK

Dynamiczne zmiany w systemie emerytalnym polskiego społeczeństwa nastąpiły w bardzo szybkim tempie.  

Decyzja w sprawie przeznaczenia dodatkowych środków na własną przyszłą emeryturę stała się decyzją bardzo ważną a wręcz kluczową w zabezpieczeniu własnej przyszłości. 

Dzięki dostępności w naszej ofercie pełnego wachlarza rozwiązań finansowych wspieramy pracowników firm w podjęciu świadomych decyzji co do własnej prywatnej emerytury. 


W ramach naszych usług na zlecenie firm prowadzimy sesje grupowe i indywidualne z pracownikami, szkolenia oraz prezentacje wyjaśniające system prywatnych emerytur.

Koordynujemy wdrożenie systemów emerytalnych w firmach. 

Wspieramy przedsiębiorców w procesie implementacji ustawy o PPK w życie firmy.  

Wdrożenia odbywają się z zastosowaniem zarządzania procesowego projektem.    

Business Meeting
 

AASURA Sp. z o.o.

Finanse  Inwestycje Negocjacje Emerytury

AASURA Sp. z .o.o. powstała by wspierać rozwój firm w obszarach finansów, inwestycji, prywatnych emerytur oraz negocjacji w biznesie. Nasze unikalne wartości nie tylko nas wyróżniają ale przede wszystkim sprawiają, że osiągamy sukcesy razem z naszymi klientami. Oferujemy szeroki zakres usług i rozwiązań  by pomóc organizacjom w zmianach dla realizacji ich wizji podniesienia efektywności wykorzystania dostępnych zasobów finansowych i osobowych.

 
Business Meeting
Business Meeting
Brainstorming

 Kredyty hipoteczne mieszkaniowe

Zabezpieczenie podstawowych potrzeb posiadania własnego mieszkania lub domu to element budowania bezpieczeństwa przyszłości naszych klientów. Indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm w działaniu, wsparcie w procedurach bankowych oraz pomoc na każdym etapie transakcji to nasze podstawowe cele, które osiągamy dzięki ludziom będącymi ekspertami w swojej branży. Skontaktuj się z nimi i poznaj nas z dobrej strony y dołączyć do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów.

Brainstorming
Business Meeting

Wynajem długoterminowy samochodów osobowych dla firm

Wynajem długoterminowy pojazdów zyskuje ogromną popularność na polskim rynku. Usługa ta jest spełnieniem oczekiwań klientów co do elastycznego rozwiązania w zakresie finansowania zakupu i użytkowania nowych pojazdów w firmie. Kompleksowa usługa dostawy  pojazdów wraz z usługami serwisowymi, oparta o elastyczną umowę najmu stanowi najatrakcyjniejszy sposób pozyskania pojazdów do firmy. Pod względem kosztowym a także pod względem dalszych możliwych opcji dla najemcy po upływie umowy najmu.

Skontaktuj się z nami

Każde nasze spotkanie jest niezobowiązujące i nieodpłatne. Doradzimy Ci w wyborze najlepszych rozwiązań.

Analysing Data
 

+48 91 887 13 43

17 Sosnowa
Szczecin, 71-467
Polska

©2019 by AASURA Sp. z o.o.. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now